Ban dla SidDawid

Tu można zgłaszać swoje uwagi, pomysły itp. sprawy dotyczące organizacji forum, co nie oznacza, że będą automatycznie uwzględnione.
Awatar użytkownika
foreste
User
User
Posty: 113
Rejestracja: niedziela 06 wrz 2015, 19:53
Kontaktowanie:

Ban dla SidDawid

Postautor: foreste » piątek 11 sie 2017, 00:35

Witam chciałbym zwrócić uwagę na zachowanie użytkownika SidDAwid podczas korzystania z chatu
według mnie użytkownik nie stosuje się do świeżo prowadzonej zasady przez administracje"prosimy i pomagamy na forum zamiast czatu"
ostatnio całymi dniami to drukarka 3D i problemy z komputerem.
♫,♫.¨♫

Awatar użytkownika
PROTON
Expert
Expert
Posty: 527
Rejestracja: czwartek 08 paź 2015, 18:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ban dla SidDawid

Postautor: PROTON » piątek 11 sie 2017, 10:11

Zacznij jeszcze raz, tym razem tak...

"Uprzejmie donoszę, że towarzysz Siddawid ...
...
... jedyna możliwa kara dla tego wywrotowca to ..."
Gott weiß ich will kein Engel sein.

Awatar użytkownika
j23
Expert
Expert
Posty: 506
Rejestracja: czwartek 08 paź 2015, 18:40

Re: Ban dla SidDawid

Postautor: j23 » piątek 11 sie 2017, 17:46

O kurcze!.. Jak robicie kolejną komisję śledczą to ja w to wchodzę :) :lol: ;)

A tak na poważnie.. Temat jest drażliwy, ale... Abstrahując od tego kto ma tutaj rację, Kolego Foreste, po pierwsze zachowałeś się NIEPROFESJONALNIE - bo próbujesz rozwiązać -de facto- SWOJE problemy używając do tego publicznego kanału jakim jest forum (i robi się śmietnik jak na innych forach), po drugie Kolego Foreste robisz to w taki sposób, że Koledzy tutaj gotowi są pomyśleć, że "kablujesz" - a tacy, cóż.. wcześniej czy później stają się outsider'ami, bo trzeba uważać co się przy nich pisze czy mówi.

Temat widziałem jak jeszcze nie było żadnej odpowiedzi i czekałem co będzie. Na szczęście Kolega Rezasurmar ujął to dokładnie tak jak powinno być - PROFESJONALNIE. Inaczej tylko czekać, a za przykładem Kolegi Foreste zaczełyby się inne "ciekawe" tematy. Może nawet trzeba by było do tego dział stworzyć: "Donosy życzliwych" :lol: :lol:

73! J23
Internet łączy ludzi, którzy dzielą się swoimi zainteresowaniami, pomysłami i potrzebami, bez względu na geograficzne (przeciwności).
BOB TAYLOR, PARC


Wróć do „Uwagi, sprawy organizacyjne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości