Dzień dobry

Tu można zgłaszać swoje uwagi, pomysły itp. sprawy dotyczące organizacji forum, co nie oznacza, że będą automatycznie uwzględnione.
Awatar użytkownika
msalamon
Posty: 6
Rejestracja: poniedziałek 18 lut 2019, 20:55

Dzień dobry

Postautor: msalamon » poniedziałek 18 lut 2019, 22:00

A właściwie to dobry wieczór!

Chciałem się godnie przywitać z Wami! Trafiłem tutaj w ciekawy sposób. Otóż znalazłem link forum, a dokładniej czatu w referalach do mojego bloga(https://msalamon.pl) :) Stwierdziłem, że sprawdzę ten link i... spodobał mi się. Mam nadzieję, że zagoszczę tutaj na stałe. Programuję głównie w C, projektuję elektronikę oraz bloguję na ten temat.
Mój elektroniczny blog -> https://www.msalamon.pl

Awatar użytkownika
Antystatyczny
Geek
Geek
Posty: 1168
Rejestracja: czwartek 03 wrz 2015, 22:02

Re: Dzień dobry

Postautor: Antystatyczny » poniedziałek 18 lut 2019, 23:07

Witamy serdecznie! :-) Jaki ten świat jest mały. Dopiero co dawałem koledze link do Twojego artykułu o wyświetlaczach oled i bardzo nam się podobało zestawienie FPS'ów dla poszczególnych wersji.
"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination" Albert Einstein.

zoom
Posty: 6
Rejestracja: wtorek 12 mar 2019, 21:31

Re: Dzień dobry

Postautor: zoom » piątek 15 mar 2019, 12:11

To ja może wykorzystam temat założony przez kolegę i też się przywitam.

Witam wszystkich serdecznie!
To forum to dla mnie odkrycie dekady. Wchodząc tu poczułem się jakbym cofnął się w czasie - elportal 12 lat temu, elektronika dla wszystkich... ludzie z pasją, żywa elektronika, coś pięknego!
Dziękuję wszystkim, mnóstwo dobrych materiałów, linków i projektów!

Awatar użytkownika
Antystatyczny
Geek
Geek
Posty: 1168
Rejestracja: czwartek 03 wrz 2015, 22:02

Re: Dzień dobry

Postautor: Antystatyczny » piątek 15 mar 2019, 12:11

Witamy serdecznie!
"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination" Albert Einstein.

Awatar użytkownika
acid3
User
User
Posty: 466
Rejestracja: czwartek 03 wrz 2015, 22:42
Lokalizacja: Kłopoty-Stanisławy
Kontaktowanie:

Re: Dzień dobry

Postautor: acid3 » sobota 16 mar 2019, 10:13

zoom pisze:To ja może wykorzystam temat założony przez kolegę i też się przywitam.

Witam wszystkich serdecznie!
To forum to dla mnie odkrycie dekady. Wchodząc tu poczułem się jakbym cofnął się w czasie - elportal 12 lat temu, elektronika dla wszystkich... ludzie z pasją, żywa elektronika, coś pięknego!
Dziękuję wszystkim, mnóstwo dobrych materiałów, linków i projektów!


Witamy serdecznie i dziekujemy za dobre słowo :)


Wróć do „Uwagi, sprawy organizacyjne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości