Kurs EMC

To nie jest miejsce tylko dla początkujących, wszyscy jesteśmy w czymś początkujący i wymieniamy się doświadczeniami.
SuperGość
Uber Geek
Uber Geek
Posty: 2346
Rejestracja: piątek 04 wrz 2015, 09:03

Kurs EMC

Postautor: SuperGość » poniedziałek 12 sie 2019, 11:42

Ponownie w firmie ASTAT w Poznaniu jest organizowany 4 dniowy kurs EMC https://astat.pl/szkolenia/harmonogram- ... 2-11-2019/ oczywiście jest nakierowany na odbiorce biznesowego (cena 4350zł) - moze sie komus przyda ta informacja.

Awatar użytkownika
ZbeeGin
User
User
Posty: 492
Rejestracja: sobota 08 lip 2017, 17:16
Lokalizacja: Śląsko-Zagłębiowska Metropolia
Kontaktowanie:

Re: Kurs EMC

Postautor: ZbeeGin » poniedziałek 12 sie 2019, 16:17

Widzę, że ktoś podejrzał wrocławski EMC 4 B2B. Jeśli miałoby być to w tej samej formie to za taką cenę podziękuję.

SuperGość
Uber Geek
Uber Geek
Posty: 2346
Rejestracja: piątek 04 wrz 2015, 09:03

Re: Kurs EMC

Postautor: SuperGość » poniedziałek 12 sie 2019, 17:23

Chyba nic wrocławskiego nie podglądałem, po prostu z Astatem współpracuję i czasami dzwonią z różnymi ofertami. Dowiedziałem się, przysłali emaila z ofertą, sprawdziłem u źródła i podzieliłem się informacją, to tyle. Chyba w 2017 tez podobny kurs organizowali.

Awatar użytkownika
ZbeeGin
User
User
Posty: 492
Rejestracja: sobota 08 lip 2017, 17:16
Lokalizacja: Śląsko-Zagłębiowska Metropolia
Kontaktowanie:

Re: Kurs EMC

Postautor: ZbeeGin » poniedziałek 12 sie 2019, 17:54

Mnie chodziło o ludzi z ASTATu, że chyba podejrzeli tych z EMC4B2B.

Na wrocławskich byłem i może dowiedziałem się dwóch ciekawych rzeczy. Tam formuła była taka: najpierw pogaduchy, prezentacje ludzi, którzy coś tam wykombinowali z EMC. Potem 2 godziny "warsztatów" w małych grupach, na których tylko raz mieliśmy dostęp do jednego analizatora i jednego układu testowego (Jakiś zasilacz z układami LT). Drugi dzień podobnie.
Generalnie teraz jak ktoś od EMC4B2B dzwoni to najpierw pytam ile będzie godzin warsztatów, ale takich przyzwoitych bym mógł sam coś sprawdzić. Bo marketingowy bełkot mnie nie interesuje. Często jest konsternacja i "No. Będą."

Takie imprezy z EMC w tytule na razie niestety - to moja prywatna i mocno subiektywna opinia - tylko taki rodzaj edukacji seksualnej. Wiedzcie, że seks jest ważny, ale musicie do tego co i jak i z kim, dojść sami...

SuperGość
Uber Geek
Uber Geek
Posty: 2346
Rejestracja: piątek 04 wrz 2015, 09:03

Re: Kurs EMC

Postautor: SuperGość » poniedziałek 12 sie 2019, 18:05

Tu jest jednak trochę inna formuła, 4 dni wykładów (angielski) w tym 5 zgłoszonych urządzeń przez uczestników, czas na każdy po 1,5h dla przeanalizowania problemów. Szczegóły w linku który podałem, wykładowca też raczej znający się na rzeczy. No nie jest to nakierowane na "hobbystów" gdyż najzwyczajniej w świecie jest za drogie. Marketing ograniczony raczej do minimum z tego co widzę.

To o czym piszesz równiez jesienią jest organizowane https://emc4b.com/konferencje/2019_konf ... -praktycy/ ale widać z opisu ze to inna formuła jest i czas połowę tego co w ASTAT

Jest konkurencja i dobrze :)


Wróć do „Podstawy elektroniki - teoria i praktyka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości