[USŁUGA]/[KUPIĘ] CPU do UPDATE BIOS'u A320-S2H

Tu handlujemy tylko rzeczami związanymi z naszym hobby. Nie sprzedajemy i nie kupujemy samochodów, domów i innych dóbr czy też używek itp.
Regulamin forum
Bardzo prosimy o wpisywanie w nawiasach kwadratowych - [KUPIĘ] [SPRZEDAM] [ZAMIENIĘ] - na początku tematu.
Awatar użytkownika
j23
Expert
Expert
Posty: 506
Rejestracja: czwartek 08 paź 2015, 18:40

[USŁUGA]/[KUPIĘ] CPU do UPDATE BIOS'u A320-S2H

Postautor: j23 » poniedziałek 22 lut 2021, 06:00

Cześć Koleżanki i Koledzy,

Sprawa wygląda tak:
1. Nieopatrznie kupiłem płytę
Gigabyte A320-S2H, która jest dostarczona ze starym BIOS'em (nie wspierającym mojego CPU)
2. Potrzebuję SAMODZIELNIE wykonać update BIOS w/w płyty głównej, ale nie mam potrzebnego CPU, który jest kompatybilny z wczesną wersją BIOS dostarczonym razem z płytą (zakładam, że jest to BIOS wersji najwcześniejszej, czyli F1).
3. Lista CPU współpracujących z BIOS F1 płyty A320-S2H to:

RYZEN 7:
---------------
R7 1800X,
R7 1700X,
R7 PRO 1700X,
R7 1700,
R7 PRO 1700,
-----------------------------------------

RYZEN 5:
---------------
R5 1600X,
R5 1600 (YD1600BBM6IAE),
R5 PRO 1600,
R5 1500X,
R5 PRO 1500,
R5 1400,
------------------------------------------

RYZEN 3:
---------------
R3 1300X,
R3 PRO 1300,
R3 1200 (YD1200BBM4KAE),
R3 PRO 1200

4. Potrzebuję wypożyczyć (ZAPŁACĘ za wypożyczenie!), któryś z wyżej wymienionych CPU.

PYTANIE/PROŚBA/PROPOZYCJA:
Czy Ktoś z Was szanownych Koleżanek lub/i Kolegów miałby taki CPU i chęć, żeby odpłatnie (no albo za darmo ;) :roll: ) wypożyczyć mi w celu abym mógł zaktualizować sobie BIOS na w/w płycie głównej PC? - PROSZĘ!.. :roll:

Cena max.jaką mogę zaproponować za wypożyczenie to 60 zł. Przesyłkę obiecuję zapakować profesjonalnie i przeciwpancernie możliwie najbezpieczniejszym i najrozsądniejszym transportem (wg życzenia wypożyczającego). Transport zakładam w obrębie Polski.

Serwisem PC zajmuję się ponad 25 lat. Nie ma z mojej strony możliwości żebym spartolił tak prostą operację jak wymiana CPU i update BIOS. Wykonywałem wcześniej takie usługi zawodowo WIELOKROTNIE za każdym razem z sukcesem, a obecnie (nie zajmując się już zawodowo serwisem PC) po prostu potrzebuję JEDNORAZOWO CPU do prywatnie dla mnie zaktualizowania BIOS.

Taka (było nie było DOŚĆ WIELKA) prośba/propozycja z mojej strony...
Czy Ktoś mógłby mi w stanie pomóc (jak wyżej opisane)? - PROSZĘ...

Jakby co, to proszę pisać prywatną wiadomość (PW) tutaj na moją skrzynkę na forum. Tam też uzgodnimy szczegóły typu adres, rodzaj transportu, etc. Dzięki.

Pozdrawiam, Jarek J23
Internet łączy ludzi, którzy dzielą się swoimi zainteresowaniami, pomysłami i potrzebami, bez względu na geograficzne (przeciwności).
BOB TAYLOR, PARC

Wróć do „Kupię, sprzedam, zamienię”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości