[SPRZEDAM] Retro książki BASIC i FORTH

Tu handlujemy tylko rzeczami związanymi z naszym hobby. Nie sprzedajemy i nie kupujemy samochodów, domów i innych dóbr czy też używek itp.
Regulamin forum
Bardzo prosimy o wpisywanie w nawiasach kwadratowych - [KUPIĘ] [SPRZEDAM] [ZAMIENIĘ] - na początku tematu.
Awatar użytkownika
Malanow
Posty: 11
Rejestracja: wtorek 19 maja 2020, 10:24

[SPRZEDAM] Retro książki BASIC i FORTH

Postautor: Malanow » środa 31 sty 2024, 18:52

Cześć!
Mam do sprzedania poniższe pozycje:

"Programowanie w języku BASIC" Zbigniew Czech, Krzysztof Nałęcki, Stanisław Wołek. Rok wydania 1985 - 10 zł

"BASIC dla wszystkich" Jacques Boisgontier, Sophie Brebion. Rok wydania 1987 -10 zł

"Mikrokomputer - programowanie w języku BASIC" Bohdan Frelek, Andrzej Lewandowski. Rok wydania 1986 - 10 zł

"Język Forth" Jan Bielecki. Rok wydania 1988 - 10 zł

"FORTH - Opis i programowanie" Zakład Urządzeń Komputerowych "Mera-Elzab". Rok wydania nieznany. Książka to fotokopia z epoki, albo publikacja wewnątrz zakładowa - 10 zł

"Grafika komputerowa" Rudger Bauman. Rok wydania 1989 - 20 zł

"Amiga GFA BASIC 3.5 Interpreter" Frank Ostrowski. (podręcznik w języku angielskim). Rok wydania 1990 - 50 zł

Książki są w stanie dobrym, widać na nich upływ czasu ale nie są porwane, nie brakuje w nich stron, tekst jest czytelny.

Teraz sprawy techniczne. Wysyłam tylko InPostem, do paczkomatu, albo kurierem, po uprzednim przelewie należności na moje konto. Nie wysyłam za pobraniem. Jeżeli ktoś miałby kupić wszystkie książki za jednym zamachem to pokrywam koszt wysyłki. Uprzedam pytania, nie wystawiam książek na allegro, ale jak ktoś będzie miał takie życzenie to mogę wystawić na OLX. We Wrocławiu możliwy jest odbiór osobisty.
Zdjęcie zbiorcze dodam za chwilę/później gdy dotrę do mieszkania (a najpóźniej jutro)

//edit: aktualizacja listy książek
//edit: książki sprzedane, temat do zamknięcia
Armageddon was yesterday, today we have a serious problem.

Wróć do „Kupię, sprzedam, zamienię”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości